Draudimo paslaugos

Sąvanoriškas kaupiamasis draudimas nuo nelaimingų atsitikimų, traumų, lūžių iki 10 000 EUR pavojingame tarptautinių reisų vairuotojų darbe garantuotų išmoką nedarbo metu iki pasveikimo. Tai būtų alternatyva valstybės nedarbingumo išmokai, kuri vairuotojui, turinčiam darbinę vizą, yra neišmokama. Sveikintinas ir darbinius santykius stiprinantis veiksmas yra darbdavio įsipareigojimas dengti kaupiamojo draudimo įmokas už vertinamą darbuotoją. Jauskitės saugūs.

Pensijos kaupimas

III pensijų pakopa – pasirinkimas norintiems kaupti savarankiškai. Tai yra asmeninė sąskaita pensijų fonduose, skirta taupyti ir investuoti ateičiai. Lėšas pervesti į šį fondą darbuotojas gali pervesti pats, bet tai gali daryti ir darbdavys, šeimos nariai ir kiti. Lėšos, kaupiamos pensijų fonde, yra investuojamos vadovaujantis pensijų fondo taisyklėse nustatyta investavimo strategija. Tai puikus būdas pasirūpinti ateitimi.

Mobilus Internetas

Su specialiu kodu, gautu iš iš „Chauffeur’s Pointer“, Jūs iš mobiliojo ryšio tiekėjo gausite išskirtinį pasiūlymą kontaktui su artimaisiais palaikymui ir mobiliesiems duomenims užsienyje palankiausia kainodara.

Teisinės paslaugos

Esant būtinybei konfliktą spręsti teisiniu būdu – tarpininkavimas, vertėjavimas konsultuojant ir gaunant teisinę pagalbą.

Pajamų deklaravimas ir mokečių grąžinimas

Pasiryžusiems kaupti savarankiškai padeda valstybė. Ji suteikia gyventojų pajamų mokesčio lengvatą – galimybę susigrąžinti iki 300 EUR per metus! Tai galima padaryti deklaruojant praėjusių metų pajamas.

Nuosavų automobilių ir daiktų saugus palikimas

Partnerių tinklas – išspręs šias problemas.

Apgyvendinimas

Jei darbdavys nesuteikia apgyvendinimo, galime pasiūlyti pasitikimo ir apgyvendinimo paslaugas partnerių viešbučiuose.

Darbo apranga, priemonės, įrankiai

Pagalba vairuotojams įsigyjant būtinus daiktus darbui Europoje palankiomis kainomis.

95 kodas

Pradiniai ir periodiniai kursai palankiausiomis kainomis

Vairavimo įgudžių tobulinimas, paruošimas vairavimo egzaminui pas darbdavį

Nesakome „ne“ pradedančiajam vairuotojui. Siūlome galimybę patobulinti įgūdžius su profesionaliu vairavimo instruktoriumi prieš vairavimo egzaminą įmonėje, siekiant išvengti grėsmės jo neišlaikyti ir būti išsiųstam namo investavus tiek laiko, tiek finansinių resursų.

ADR pažymėjimas

ADR kursai – pavojingus krovinius vežantiems vairuotojams (A1, A2, A3, A4 kategorijoms).

Transporto priemonių techninės dalies kursai

Transporto priemonės vizualinis patikrinimas, susipažinimas su technika, eksploatacijos žinios.

Ekonominio vairavimo kursai

Ekonominis vairavimas = saugus vairavimas. Praėję teorinius ir praktinius ekonominio vairavimo mokymus Jūsų vertė rinkoje išaugs ir darbdavys norės savo komandoje turėti vairuotoją profesionalą, įvykdantį pervežimą minimaliomis sąnaudomis, saugantį save ir kitus eismo dalyvius, tausojantį techniką ir besistengiantį išlaikyti jos maksimalią likutinę vertę.